برندسازی و تبلیغات ارزان با حجم انبوه

همواره برند شدن برای کسب و کار های بزرگ یک دغدغه اساسی بوده و تلاش آنها برای برند شدن با چاپ بی امان تراکت و تبلیغات تلگرامی و .. گویای این موضوع است .

اما هیچ وقت برای برند شدن دنباله روی رقبا نباشید ، این بار برای برند شدن شرکت نگاه نو با ایده پردازی و نوآوری به شما اجازه ی رشد فوق سریع تا صدها برابر حالت عادی را داده است .

با یک مثال شروع کنیم :

وی وان چگونه یک هتل را می تواند زبان زد کند ( برند سازی کند ) .

ابتدا با مسئول هتل به گفتگو میشینیم و اطلاعاتی درباره ی هتل و امکانات آن به دست می آوریم و در قالب یک آگهی 1ماه یا 2 ماه در وی وان قرار می دهیم .

سپس مسئولان هتل یک مبلغ به عنوان جایزه در نظر میگیرند که می تواند مبلغ برای مثال 500 هزار تومان باشد . ما این مبلغ جایزه را در آگهی درج می کنیم و همه می بینند و مشتاق می شوند برنده ی این مبلغ شوند  و از خدمات هتل استفاده کنند .

حال در یکطرف دیگر سیستم ، طرفین قرار داد ما ( مغازه دار ها ) که اقدام به دریافت وی کارت های 1000 تایی یا 2000 تایی کرده اند ، به مشتری خودشان وی کارت می دهند و تشویق می کنند که برای شرکت در قرعه کشی های وی وان به سایت وی وان مراجعه کنند و آنها با مراجعه به سایت با تعدادی قرعه کشی مواجه می شوند که یکی هم آگهی ( قرعه ) هتل می باشد و شاید روزانه هزاران نفر به قصد برنده شدن در قرعه شماره ی روز وی کارت را ثبت کنند ( وی کارت = کارت ویزیت هوشمند ) .

حالا در شهری که شما آگهی داده اید ، هزاران طرف قرار داد ( مغازه ) داریم که هر مغازه هم هزاران وی کارت دارد که هر روز به مراجعینشان اهدا می کنند و صد ها هزار نفر وارد آگهی شما می شوند و ده ها هزار نفر در قرعه شرکت می کنند و فقط 1 نفر برنده می شود و آن 1 نفر هم برای دریافت خدمات رایگان به ارزش 500هزار تومانی که در نظر گرفته بودید به هتل شما مراجعه می کند . ( با هماهنگی شرکت ) .

هزینه وی کارت برای مغازه دار ها به اندازه ی کارت ویزیت های معمول سابق می باشد .

مشتری مغازه وی کارت را رایگان دریافت می کند .

مشتری و تمام مخاطبان در قرعه کشی ها رایگان شرکت می کنند .

خدمات رایگانی که شما به عنوان جایزه و هدیه در نظر گرفته اید به خودِ شما برمیگردد .

برای شروع کافی است وارد پنل کاربری شده و اقدام به ثبت آگهی کنید ، همه چیز خودکار است و منتظر فعال شدن آگهی خودتان بمانید .

Subscribe
Notify of
guest
0 سوال
Inline Feedbacks
View all comments